BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Appliquer 4515193
nr 451 5193
Appliquer
1 par, Gustaviansk stil, Brons Förgyllda, 1800-tal, höjd: 47
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.100 kr
måndag 12 februari 2007
6.000 kr
5.500 kr
Den Gustavianska stilen